علی‌اکبر اکبری‌تبار – Aliakbar Akbaritabar

علی اکبر اکبری تبار دانشجوی دکتری علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی با گرایش رفاه اجتماعی هستم. کارشناسی ارشد جامعه‌شناسی را در دانشگاه تربیت مدرس تهران خوانده‌ام. پایان نامه کارشناسی ارشدم در مورد دو شبکه‌ی اجتماعی مجازی ایرانی دانشگاهیان ایران (دوره) و متخصصان ایران (یو24) بوده و به روش تحلیل شبکه اجتماعی در سال 1388-1390انجام شده است، بنابر تجاربی که در فرآیند طولانی مدت انجام پایان نامه کسب کردم و مشاهده اینکه منبع جامعی به زبان فارسی برای معرفی روش تحلیل شبکه اجتماعی وجود ندارد تصمیم به تاسیس این سایت و ارائه تجاربم در قالب آن و همچنین تشکیل گروه تحقیقاتی و اجرایی در زمینه بررسی علمی شبکه‌های اجتماعی واقعی و مجازی گرفتم.

.

در رساله‌ی دکترای خود که هم‌اکنون فرآیند انجام آن را سپری می‌نمایم نیز بر روی تجربه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مجازی کاربران ایرانی متمرکز هستم.

دانلود رزومه علی اکبر اکبری تبار (526 کیلوبایت)

.

رزومه تصویری و آلبوم عکس‌های کارگاه‌ها و سخنرانی‌های اعضای گروه تحلیل شبکه اجتماعی در فیس‌بوک (برای مشاهده کلیک کنید)

.

نظرات سازنده خود را از ما دریغ نکنید؛ از طریق ایمیل‌های درج شده در صفحه تماس با ما می‌توانید با گروه تحلیل شبکه اجتماعی ارتباط برقرار کنید.

**********************************************************************

با توجه به اینکه مطالب سایت بر اساس تلاشی طولانی مدت جمع‌آوری شده و سمت و سوی حرکت آن کاملا علمی است از مراجعه کنندگان عزیز خواهش می‌کنیم در صورت استفاده از مطالب سایت، درج لینک فعال به صفحه مطلب در سایت را فراموش نکنند.

**********************************************************************

Brief Introduction of Aliakbar Akbaritabar in English:

There are 3 special things about me. First I am a fast learner with great memory so I have utilized this talent in order to learn and experience new things or inexperienced scientific fields. Second my commitment to work projects and research about social matters has been an unique adjective of myself. Third I am considerate about my society’s problems and I like giving time to research about new solutions and other societies’ experiences.

My academic research and work interests includes Mathematical sociology, Social Network Analysis (SNA) and Online Social Network Analysis (OSNA), Organizational Network Analysis (ONA), middle east society and identity, and any other field of sociology that will help me experience new things and solutions for solving social problems.

https://www.linkedin.com/in/akbaritabar

http://about.me/akbari.tabar

Here you can see our latest solution to study Virtual Social Capital titled as: Social Village

Link to French version:http://Fr.SocialVillage.me

Link to English version:http://En.SocialVillage.me

Link to Persian Version:http://Fa.SocialVillage.me

I like solving social problems.

اول دفتر

این اولین نوشته‌ی سایت تحلیل شبکه اجتماعی و آغازین سخنان پس از تولد اون هست.

امروز (روز انتشار اولین مطلب) 20 مرداد 1390 و به طور همزمان 11 آگوست و 11 رمضانه. سلام می گم به همه اونایی که قراره اگه بتونیم یه مدت باهم در مورد چگونگی انجام تحلیل شبکه اجتماعی اینجا حرف بزنیم، بحث کنیم و یاد بگیریم.

سمت و سوی حرکت سایت علمی و تخصصی خواهد بود. این سایت شخصی بوده و از حمایت هیج ارگان دولتی و غیر دولتی برخوردار نیست. پشتوانه اون فقط انرژی زایدالوصف و علاقه فراوان ما به موضوعات اجتماعی به طور کلی و نظریه و روش شبکه اجتماعی به طور خاص هست.

تلاشمون بر اینه که منابعی که توی جریان تحقیق توی این حوزه جمع‌آوری و مطالعه کردیم رو اینجا با دوستان علاقمند به اشتراک بگذاریم.

اینجا رو از خودتون بدونید، در مورد شبکه‌های اجتماعی، چه واقعی چه مجازی، مطالعه اونها و… مطلبی اگه داشتین از طریق ایمیل‌های قسمت تماس با ما به ما برسونید که با کمال میل اینجا به نام خودتون به اشتراک بگذاریم که دوستان دیگه هم بتونن از اون بهره‌مند بشن.

تمام تلاشمان در جهت این خواهد بود که انتقادپذیر باشیم و نظرات سازنده شماها رو با تمام تلاش بشنویم، بفهمیم، با خودمان تکرار کنیم و بعد هم به اجرا در بیاریم.

یا علی

1 پاسخ به ‘علی‌اکبر اکبری‌تبار – Aliakbar Akbaritabar

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.